People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Silver |
| Size | A4 |
| Document Size | A4 |
| Country of Origin | Portugal |
| Diameter/Spine Width | 8mm |
| Dimensions | 323x203x86mm |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Material | Metal |
| Max Capacity | 70 Sheets |
| Weight | 761g |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Spines & Combs |
Description
*** CLEARANCE ITEM - LIMITED STOCK AVAILABILITY AT THIS PRICE ***
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
