People who bought this also bought
-
Product Code: 18106HACall for Availability
-
Product Code: PI355964 Stock Available
-
Product Code: SKU-954495Call for Availability
-
Product Code: PI32276Call for Availability
-
Product Code: HPCN048AE73 Stock Available
-
Product Code: HPCN046AE14 Stock Available
-
Product Code: 31095PTCall for Availability
-
Product Code: CO67004154 Stock Available
-
Product Code: CO67003245 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Cyan |
| Type | Original |
| Printing colours | Cyan |
| Brand compatibility | Epson |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | WorkForce Pro WF-4820 \nWorkForce Pro WF-4830 \nWorkForce Pro WF-3820 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 5.4 ml |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Country of origin | China |
| Package width | 32 mm |
| Package depth | 98 mm |
| Package height | 142 mm |
| Package weight | 50 g |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 0 g |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946690926 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Minimum order quantity | 8 pc(s) |
Product Information
| Brand | Epson |
| Type | Ink |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
